Holey Marketler İnsan Kaynakları | holeymagazalari.com

İNSAN KAYNAKLARI

Holey magazaları martketleri öncü rolünü üstlenen grubumuzun benimsemiş olduğu “Önce İnsan” felsefesi ile; grup şirketlerimizin strateji ve hedefleri doğrultusunda devamlı dinamik ve değişime açık organizasyonel yapısında insan kaynağına en etkin ve verimli şekilde profesyonel gelişim ve kariyer fırsatları sunarak geleceğini Holey magazaları bünyesinde görmesini sağlamaktır.

İŞE ALIM SÜRECİ

Uygun insan kaynağı profilinin hiçbir ayırım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan şirkete kazandırıldığı ve firmanın başarısında kritik rol oynayan bir süreçtir. İnsan Kaynakları Yönetimi’ne başvurulur. Bu başvurular online veya posta yolu ile yapılabilir

Rekabet ortamında insan kaynağımızla avantajlı konuma gelmek, çalışanlarımızın profesyonel iş bilgisini ve yetkinliklerini geliştirmek anlayışıyla çalışanlarımızın iş yaşamlarına ve kişisel gelişimlerine dönük olarak gelişimlerini, farklı kanallarla sürekli olarak desteklemekteyiz.

Bu Haftaki İnsörtlerimiz

Her hafta müşterilerimize sunduğumuz kampanyalı ve uygun fiyatlı ürünleri listelediğim ürünleri incelemek için tıklayınız.

İncele

Biz Neredeyiz ?

Mağazalarımız görüntülemek için tıklayınız..

İncele
holey sosyal medya
Whatsap Destek