Holey Marketler - Ürünlerimiz | holeymagazalari.com

Kasap Reyonu

Et ve et ürünleri reyonumuzda islami kurallara uygun olarak kesim yapılmaktadır. hijyen kurallarına uygun ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. ürünlerimiz gıda güvenliği testlerinden geçerek reyonlarımızda yer almaktadır. kasap reyonumuzda talep edeceğiniz tüm ürünler mevcuttur. öncelikli hedefimiz müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik et ve et ürünlerine ulaşabilmelerini sağlamaktır.

Manav Reyonu

Holey mağazaları olarak manav bölümümüzde yer alan meyve ve sebzelerin mevsiminde ve taze ürünler olmalarına özen göstermekteyiz. meyve ve sebzelerin kaliteli ürünlerin uygun fiyata müşterilerimizle buluşmasını sağlamaktayız. organik gıda reyonu: organik gıda reyonunda günlük ve taze ürünlerin yer almasına büyük önem göstermekteyiz. Günlük yumurta, süt, yoğurt gibi organik ürünlerin müşterilerimize ulaşmalarını sağlamaktayız. sağlıklı beslenmek herkesin hakkıdır.

Organik Gıda Reyonu

Organik gıda reyonunda günlük ve taze ürünlerin yer almasına büyük önem göstermekteyiz. Günlük yumurta, süt, yoğurt gibi organik ürünlerin müşterilerimize ulaşmalarını sağlamaktayız. sağlıklı beslenmek herkesin hakkıdır.

Temel Gıda Reyonu

Temel gıda reyonumuzda yer alan ürün çeşitliliğiyle müşterilerimizin beklentisi karşılamak en önemli amacımızdır. bol ürün çeşitliliğiyle istedikleri her ürüne ulaşmaları bizim için çok önemlidir. Temel ihtiyaçlarının başında gelen un, makarna, yağ, şeker, bakliyat, bebek mamaları, turşu kahvaltılık ürünler ve salça çeşitleri ile uygun fiyata kaliteli ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Unlu Mamuller Reyonu

Unlu mamüller reyonumuzda müşterilerimize her çeşit ekmek, poğaça, simit gibi ürünlerle hizmet vermekteyiz. titizlikle üretilen kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Meşrubat Reyonu

Meşrubat bölümü olarak meyve suları, sular, sodalar, buzlu çaylar, enerji içecekleri, gazlı içecekler, çaylar, kahve ve kahve kremaları, bitkisel ve toz içecekler gibi geniş ürün yelpazasine sahibiz. çağımızın önde gelen markalarınında içinde bulunduğu ürünlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. kaliteli ürünlerimizi uygun fiyata müşterilerimize sunmaktayız.

Kuru Gıda Reyonu

Kuru gıda reyonumuzda fıstık, ceviz, fındık,, badem, kaju, leblebi, kuru üzüm, yer fıstığı, çekirdek çeşitlerimiz ve birçok kuruyemiş ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz. ürünlerimizin taze olması ve uygun fiyata müşterilerimize sunulması esas hedefimizdir.

Şarkuteri Reyonu

Şarkuteri reyonumuzda yer alan ürünlerimiz müşterilerimizin istedikleri her ürüne ulaşabildikleri geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. yüksek kaliteli ürünlerimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin yanındayız. mağazamızda reçel çeşitleri, pekmez, tahin, bal, marmelat, tahıl çeşitleri, zeytin çeşitleri, salam, sosis, sucuk gibi çeşitli ürünlerimiz mevcuttur.

Tatlı ve Pasta Reyonu

Tatlı ve pasta reyonumuzda yer alan ürünlerimiz kaliteli ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmektedir. baklava çeşitleri, kuru pasta çeşitleri, kurabiye, şerbetli tatlılar, yaş pasta gibi birçok kategoride ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Temizlik Reyonu

Temizlik ürünleri reyonumuzda yer alan endüstriyel temizlik ürünleri, bulaşık temizleme ürünleri, çamaşırlar için temizlik ürünleri, cam koltuk, yüzey temizleme ürünleri ile hizmet vermekteyiz. mağazamızda çeşitli temizlik ürünlerimiz ile müşteri memnuniyeti esas amacımızdır.

Kişisel Bakım Reyonu

Kişisel bakım reyonumuzda kaliteli ürünler uygun fiyata müşteriye sunulmuştur. kişisel bakım reyonumuzda bebek bakım ürünleri, diş fırçası, diş macunu, sabunlar, cilt kremleri, nemlendiriciler, şampuanlar, saç kremleri, deodorantlar, gibi çeşitli ürün kategorilerinde ürünlerimiz mevcuttur.

Oyuncak Dünyası

Oyuncak reyonumuzda çocuklar ve içindeki çocuğu yaşatan müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. çocuklarınızın güvenle oynayacakları oyuncaklar mağazamızda uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Kozmetik Reyonu

Kozmetik reyonumuzda yer alan ürünlerimiz üstün kalite politikasıyla üretilmiştir. kadınların vazgeçilmezi olan kozmetik ürünlerimiz çok geniş ürün çeşitliliğiyle müşterilerimize sunulmaktadır. ruj, maskara, oje, far paletleri, vb... gibi çok çeşitli ürünlerimiz mevcuttur. kaliteli kozmetik ürünlerin uygun fiyata mağazamızda yer almaktadır.

Bu Haftaki İnsörtlerimiz

Her hafta müşterilerimize sunduğumuz kampanyalı ve uygun fiyatlı ürünleri listelediğim ürünleri incelemek için tıklayınız.

İncele

Biz Neredeyiz ?

Mağazalarımız görüntülemek için tıklayınız..

İncele
holey sosyal medya
Whatsap Destek